جمعیت زیاد و موقعیت جغرافیایی، اجاره بیلبورد در اهواز را برای اکثر مشاغل منطقی کرده و بازخورد خوبی دارد. اگر صاحب کسب و کاری هستید و قست دارید در جنوب ایران برند شما شناخته شده باشد. بهتر است مطالب این صفحه را با دقت مطالعه کنید.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در استان اهواز

تبلیغات بیلبوردی در استان خوزستان را می توان بسیار با اهمیت و استراتژیک دانست. این شهر هشتمین شهر پرجمعیت ایران و سی و چهارمین کلانشهر پرجمعیت خاورمیانه است. به دلیل قرار گرفتن این شهر در حاشیه رودخانه کارون، داشتن بنادر بزرگ و مهم، ترددهای زمینی بسیاری از شهرهای دیگر در این شهر صورت می گیرد.

 بنابراین جز شهرهای پر رفت و آمد و پویایی ایران محسوب می شود. وجود شرکت های نفتی و گازی مانند شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت فولاد خوزستان، شرکت گازی خوزستان و همچنین هم‌مرز بودن زمینی با کشور عراق و دریایی با کشور کویت و عربستان یکی از عوامل تراکم جمعیت در این شهر شده است. و بستری مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی را در این شهر فراهم کرده است.

چرا تبلیغات در اهواز موثر و کارآمد است؟

برای انجام تبلیغات در هر شهر و استانی ابتدا باید استراتژی های کاربردی و مناسب با آن شهر را در نظر گرفت. تا متناسب با صنعت، تجارت، کارخانه های تولیدی، حرفه ی قالب مردمان شهر، آداب و رسوم مردم، نیازهای مردم نسبت به آن کالا یا محصولات قابل تبلیغ، اقلیم و آب و هوایی و… کارهای تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کنید. تا موثر ترین و کارآمدترین روش تبلیغات کسب و کار خود را داشته باشیم. 

برای مثال اهواز که از شهرهای جنوبی و گرمسیری ایران می باشد تبلیغات در بحث وسایل سرمایشی بسیار کاربردی می باشد. استان خوزستان به دلیل شرایط جغرافیایی و اقلیمی و جمعیتی دارای مزیت های شغلی بی شماری می باشد که این عوامل رسته های شغلی و همچنین فضای کاری مناسب در این استان ایجاد کرده است. مانند بسته بندی انواع کالا، شیلات و فرآوری آبزیان، فراوری خرما، توسعه نیشکر، تولید پوشاک، گردشگری، خدمات بازرگانی و انبارداری، حمل و نقل باری و لجستیک، صنایع نفت و گاز پتروشیمی و فولاد که باعث می‌شود افراد جویای کار همه ساله از نقاط ایران به این شهر جذب شوند.این عوامل باعث می شود تبلیغات محیطی و بصری در اهواز به گزینه ای مناسب برای مشاغل فوق الذکر تبدیل شود.

اجاره بیلبورد در اهواز خوستان

مکان های مناسب برای اجاره بیلبورد در اهواز

مسلماً هر برندی برای انجام تبلیغات خود عوامل زیادی را در نظر می‌گیرد تا برجسته ترین نوع تبلیغات کاری خود را انجام داده باشد. یکی از این عوامل می تواند مکان انجام تبلیغ باشد در هر شهر و استانی مکان هایی وجود دارد که میزان تردد و رفت و آمد نسبت به نقاط دیگر شهر بیشتر است که باعث می شود تعداد بیشتری از جمعیت شهری هر روز آن را مشاهده کنند که یقیناً باعث ثبت آن در اذهان عمومی می‌شود. از جمله مهمترین و پرترافیک ترین مناطق اهواز می‌توان به مکانهای زیر اشاره نمود:

 • هتل قو
 •  پل سفید اهواز
 •  پارک ساحلی
 •  پارک کوهساران
 • اطراف رودخانه کارون
 • خیابان نادری اهواز
 • اطراف موزه هنرهای معاصر اهواز
 • بازار کاوه (بازار محبوب اهالی اهواز)
 • تالاب بامدژ(چشم انداز بی نظیر طبیعت)
 • اطراف سرای عجم
 • مراکز خرید کیانپارس
 • بازار عبدالحمید (قدیمی ترین بازار اهواز)
 • بازار شکر آباد
 • پل طبیعت کیانپارس
 • پل سیاه (مهمترین راه ارتباطی ریلی)

دلایل انتخاب شهر اهواز برای تبلیغات توسط شرکت های تبلیغاتی

هر شرکتی برای انجام تبلیغات برندینگ خود در استان یا شهری عواملی را مد نظر قرار می دهد. که بیشترین بازده و سوددهی را داشته باشد.

شهر اهواز یکی از کلان شهرهای ایران است که با جمعیتی ۱۱۸۴۷۸۸ نفری به عنوان هشتمین شهر پرجمعیت ایران به شمار می‌آید. 

مساحت

همچنین با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتاری جز وسیع ترین شهرهای جنوبی ایران محسوب می شود.

ذخایر

حدود ۵۱ درصد از ذخایر نفتی ایران در این شهر وجود دارد و جزء مناطق نفت خیز جنوب کشور به حساب می آید.

 و برخی از بزرگترین کارخانجات مادر در آن جای دارند.

موقعیت جغرافیایی

شهر اهواز یکی از شهرهای مهم و کلیدی می باشد با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف بستر مناسبی برای تبلیغات محیطی در حوزه‌ی بیلبورد ایجاد کرده است. وجود جمعیت متنوع از اقشار مختلفی از لحاظ سلیقه و نوع تفکر باعث می‌شود تا پذیرای تبلیغات محیطی متنوع بیلبوردی باشد.

صنعت

وجود کارخانجات بزرگ صنعتی، تاسیسات اداری و صنعتی، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت مناطق نفت خیز جنوب، اهواز را به یکی از مهمترین مراکز صنعتی ایران تبدیل کرده است. که باعث روی آوردن بسیاری از مهاجران به این شهر شده است.

همچنین وجود بزرگراه های پرتردد در این شهر و نصب تابلوهای تبلیغاتی در حاشیه بزرگراه ها، پل ها و نقاط پرتردد، بستر مناسبی را برای ارائه محصولات و تبلیغات محیطی فراهم کرده است..

 همچنین با گسترش تبلیغات محیطی در سطح شهر مردم پذیرای این نوع از تبلیغات هستند. اجاره بیلبورد در اهواز میتواند گزینه مناسب تبلیغات باشد.

 اهواز از محور ترانزیتی بسیار مهمی است که به وسیله راه های زمینی و ریلی و هوایی سایر نقاط کشور را به بندر های مهم خرمشهر، ماهشهر، بندر امام خمینی آبادان پیوند می دهد. 

 همچنین با وجود پایانه و بازارچه های مرزی چذابه و شلمچه در نزدیکی اهواز این شهر را به طور مستقیم پرترافیک کرده و پذیرای مسافران سیاحتی و زیارتی ایران و عراق کرده است. 

از این رو تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در شهر اهواز از موقعیت مطلوبی برای صاحبان کالا محسوب می شود. و سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در اهواز قطعا نتیجه فروش خوبی را برای صاحبین محصولات یا کالا در پی خواهد داشت.

اجاره بیلبورد در استان خوزستان

تعرفه و قیمت اجاره بیلبورد در استان خوزستان (اهواز)

تعرفه تبلیغات محیطی و بصری در بحث تبلیغات بیلبوردی در استان خوزستان به عوامل متعددی بستگی دارد. که باید قبل از رزرو تابلو تبلیغاتی خود آنها را مد نظر قرار دهیم. از جمله این عوامل می توان به

 موقعیت مکانی اجاره بیلبورد

 انتخاب فصل مناسب برای تبلیغات

 برای مثال برخلاف شهرهای شمالی که تابستان را برای مسافرت انتخاب می کنند فصل پاییز و زمستان را برای مسافرت های جنوبی مد نظر قرار می دهند بنابراین زمان مناسبی برای تبلیغ کسب و کارهایی مانند هتل‌داری، اقامتگاه‌ها، تفرجگاه‌ها، مکان های دیدنی و گردشگری می باشد. 

مساحت بیلبورد

 ترافیک منطقه،

 اشاره‌نمود. همین موضوع بر قیمت بیلبورد های شهر اهواز تاثیر می گذارد. شرکت تبلیغاتی بیلبورد شهر این بستر را فراهم کرده تا با بهره‌گیری از دانش و معلومات چند ساله خود شما را در بحث تبلیغات محیطی در شهر اهواز یاری نموده و همسو با شما در جهت انجام بحث تبلیغات خود حرکت کنید و شما را در این مسیر راهنمایی و مشاوره دهد.

شناخت شهرهای اطراف استان خوزستان برای رزرو و اجاره بیلبورد

علاوه بر استان اهواز شهر های بزرگ و پر جمعیتی همجوار این شهر وجود دارد که در بحث و تبلیغات نباید آنها را دست کم گرفت شهرهای مهم عبارتند از:

 • اجاره و رزرو بیلبورد در نهبندان
 • دهدز
 • آقاجاری
 • الوان(کرخه)
 • حمیدیه
 • کوت عبدالله
 • ملاثاتی
 • هفتکل

نقش کارون در اهواز

آزادی کشتی رانی در کارون سبب رونق تجارت در استان خوزستان و اهواز است. همچنین اهواز به دلیل وجود جاده کارون که مسیر اصلی اصفهان- اهواز است به عنوان پل ارتباطی محموله های آبی و خشکی در صادرات و واردات می باشد. به همین علت در تمامی فصل های سال این شهر میزبان بازرگانان و تاجران بسیاری است.