اجاره بیلبورد در گرگان ( استان گلستان )

اجاره بیلبورد در گرگان و شهرهای اطراف با در نظر گرفتن رسانه های محیطی و محل دقیق و میزان تردد وسایل نقلیه موتوری بر اساس آمار دقیق اداره راهداری به صورت ماهانه و یا پیش بینی تردد بر اساس سال های گذشته صورت می گیرد. .

اجاره بیلبورد در گرگان

معرفی استان گلستان برای شروع تبلیغات محیطی و بصری

استان گلستان جز استان های شمالی ایران میباشد. این استان بخشی از استان مازندران بوده که در سال ۱۳۷۶ به صورت استانی مستقل به نام گلستان درآمد. بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر آن گرگان است که به عنوان مرکز آن برگزیده شده است.

این استان در محدوده جغرافیایی ۵۴ درجه تا ۵۶ درجه طول شرقی و ۳۶٫۳۰ تا ۳۸٫۱۵ عرض شمالی و در بین استان های مازندران، سمنان و خراسان شمالی قرار دارد. گرگان شهری است که به دلیل آب و هوا و موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد همه ساله میزبان مهمانان قابل توجهی می باشد. به دلیل قرار گرفتن در بین استانهای نام برده شده هر ساله زائرین زیادی از شهرهای سمنان، مازندران و خراسان شمالی از این شهر گذر می‌کنند.

این خصوصیات، این شهر را به شهری تبدیل کرده است که شانس انتخاب شدن توسط شما برای اجرای تبلیغات محیطی را دارد. اگر بتوانید به روشی درست و سنجیده و اصولی تبلیغات محیطی و بصری خود را در این شهر اجرا کنید می توانید نتایج قابل توجه آن را مشاهده کنید.

استان گلستان از نظر تقسیمات اداری دارای ۱۴ شهرستان به نام‌های

 • آزادشهر
 • آق قلا
 • گرگان
 • گنبد کاووس
 • بندر ترکمن
 • رامیان
 • کردکوی
 • بندرگز
 • علی آباد
 • گالیکش
 • کلاله
 • مراوه تپه
 • مینودشت

    و ۲۷ شهر و ۶۰ دهستان می باشد.

چرا رزرو تابلو تبلیغاتی در گلستان

استان گلستان با مساحت تقریبی ۲۰٫۳۶۷ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۱٫۸۶۹
میلیون نفری یکی از شهرهای پرجمعیت شمالی میباشد. صنعت گردشگری در این استان به دلیل وجود طبیعت بکر و دیدنی، جنگل های انبوه و کوهستانی، مکان های تاریخی و دیدنی به صورت چشمگیر توسعه داشته است. همین شرایط بستر مناسبی را فراهم کرده تا تابلوی تبلیغاتی در استان گلستان گزینه برجسته برای تبلیغات محیطی باشد.

چرا اجاره بیلبورد در گرگان؟

شهر گرگان به دلیل اینکه مرکز استان گلستان میباشد از جمعیتی بالغ بر ۳۵۰٫۶۷۶ نفر برخوردار است. بنابراین تعداد بیشتری از جمعیت استان گلستان در این شهر ساکن هستند. این شهر همچنین دارای جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی بسیاری می‌باشد. که هر ساله تعداد زیادی از مسافران داخلی و خارجی را جذب خود کرده است از جمله جاهای دیدنی این شهر می توان به :

 از مکان های دیدنی دیگر این شهر میتوان به مسجد جامع گرگان، مدرسه عمادیه گرگان، دیوار بزرگ گرگان، کاخ موزه گرگان،کاخ آقا محمد خان قاجار، سرای باقری ها، خانه شیرنگی، مدرسه عمادیه، خانه امیر لطفی( موزه صنایع دستی گرگان)، کاروانسرای قزلق، امامزاده نور، و… اشاره کرد.

ناهارخوران

اجاره بیلبورد جنگل النگ دره

که در ۴ کیلومتری جنوب شهر گرگان واقع است. با درختان سر به فلک کشیده و نیز همراه با امکانات گردشگری، تفرجگاهی زیبا با چشم اندازی دیدنی در منطقه ایجاد کرده، که گردشگران بی‌شماری در تمام ایام سال برای سفر به این شهر مسافرت می کنند.

جنگل النگدره

جنل ابر ارتفاعات مینودشت

که به عنوان یکی از هفت منطقه نمونه گردشگری کشور و همچنین پارک جنگلی مهم شمال کشور انتخاب شده است. در بلوار ناهارخوران گرگان واقع است. رودخانه قلاشی از قسمت جنوب پارک تا شمال امتداد دارد و تقریباً از وسط آن می‌گذرد که چشم اندازه طبیعی منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

جنگل توسکستان

اجاره بیلبورد در گرگان

اجاره بیلبورد در گرگان که در جنوب شرقی گرگان در ۴۰ کیلومتری این شهرستان واقع است. بالاترین نقطه این جنگ را منطقه جهان نما می نامند که با عبور از جاده های پر پیچ و خم به آن می‌رسند. این جنگل به دلیل هوای خنک و دلنشینی که در تابستان دارد توجه بسیاری از گردشگران را جلب خود کرده است.

آبشار زیارت

جنگل النگ دره

در ۵ کیلومتری روستای تاریخی زیارتی واقع است. این آبشار ارتفاع حدود ۱۶ متر دارد که در فصول بهار و تابستان مورد بازدید مردم استان و سایر نقاط کشور قرار می گیرد.

بازار گرگان

 یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی گرگان بازار آن است. که در بین مردم به نعلبندان نیز شهرت دارد. این بازار در بخش قدیمی این شهر واقع است که به یکی از زیباترین بازارهای شمالی معروف است. محصولات عرضه شده در این مکان از شهرت قابل توجهی برخوردار است و گردشگران بسیاری برای خرید و بازدید در آن حضور می‌یابندو اجاره بیلبورد در گرگان را میتوان برای کسب و کار های مصرف خانواده بسیار مناسب دانست.

چرا تبلیغات در شهر گنبد کاووس

گنبدکاووس بزرگترین شهر استان گلستان میباشد که در سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای جمعیتی بالغ بر ۱۵۵٫۹۱۰ نفر بوده است. این شهر به دلیل دارا بودن بلندترین برج آجری دنیا به نام برج گنبد قابوس که در قرن یازدهم میلادی بنا شده است و در ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ در مراسمی با حضور رئیس جمهور وقت محمود احمدی نژاد در فهرست آثار یونسکو قرار گرفت و ثبت جهانی شد. همه ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را جذب خود کرده است. همچنین به عنوان اولین شهر با معماری شطرنجی در ایران معروف است.

این شهر همچنین از نظر ورزشی دارای مجتمع سوارکاری گنبد کاووس و باشگاه والیبال جواهری گنبد از تیم های قدیمی والیبال ایران که یکی از سه قطب والیبال کشور است می‌باشد. و. که باعث شده هر ساله افراد زیادی در فصول خاصی برای تماشای بازی های والیبال و اسب سواری به این شهر سفر کنند و همچنین مسافرانی از شهرهای دیگر این شهر را به عنوان شهری با جاذبه های گردشگری و ورزشی انتخاب می کنند.

مناطق گردشگری و تاریخی گنبد کاووس

 امامزاده یحیی بن زید، دریاچه مصنوعی گنبد کاووس، پارک توریستی الغدیر، بازار بزرگ روس ها، شهر تاریخی جرجان، سد گلستان ۱ و ۲، و سه تالاب بنام های آلماگل، آجی گل، آلاگل میباشد

اجاره بیلبورد و تعرفه تبلیغات محیطی در استان گلستان چقدر است؟

قیمت اجاره یک بیلبورد در استان گلستان بستگی به شرایط آن بیلبورد دارد.

از لحاظ مکانی :

به این شکل که بیلبوردهای که در مرکز شهر و مکان های شلوغ و پر رفت و آمدی واقع شده اند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. واقع بودن آن بیلبورد در مرکز استان یا در شهرستان های مجاور: که مسلمان بیلبورد ای که در مرکز استان واقع میباشد.با توجه به جمعیت زیاد آن شهر و رفت و آمد بیشتر، هزینه آن بیشتر است بنابراین هزینه تبلیغات بیلبوردی گلستان می تواند برای یک برنامه یک ماهه یا چند ماهه و همچنین استفاده از پکیج های مختلف که مناسبت تبلیغ کسب و کار شما باشد متغیر باشد.

اجاره بیلبورد در گرگان

استان گلستان را میتوان یک استان پویا و تاثیر گزار دانست و برای همین موضوع اجاره بیلبورد در گرگان را میتوان یک تصمیم مهم دانست.

نکات طلایی و مهم که هنگام طراحی تبلیغات محیطی باید در نظر بگیرید

با توجه به اینکه شما صاحب چه نوع حرفه و کسب و کاری هستید باید با توجه به شرایط خود از خلاقیت و ایده پردازی خاصی در پیاده کردن ایده های خود داشته باشید. همچنین لحاظ کردن رنگ های سازمانی از ارکان اساسی و ضروری هنگام طراحی تبلیغات محیطی است. همچنین حفظ سادگی، استفاده از تصاویر و فونت های مناسب، ایجاد احساسات در مخاطبین هدف به شکلی متفاوت، انتخاب موقعیت مکانی مناسب جهت تبلیغ، انتخاب فصول مناسب با توجه به کسب و کار خود و… و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و متون اضافی در متن تبلیغات خود که باعث تبلیغات سو برای هر برندی بوده را پیشنهاد می کنیم.

اجاره بیلبورد در مینودشت

اجاره بیلبورد در مینودشت

با توجه به ترافیک آن منطقه بسیار پرطرفدار و کارآمد است. به دلیل دارا بودن مکان های گردشگری و تفریحی منحصر به فردی که دارد همه ساله در فصول مشخصی از سال مسافران زیادی در داخل و خارج از شهر مجذوب آن می‌شوند. این شهر به علت دارا بودن پیست پاراگلایدر در روستای نرسه که در ۳۵ کیلومتری این شهر واقع است هر ساله افراد زیادی را برای مسابقات و تفریح و سرگرمی جذب خود می‌کند. از جمله مکان های تاریخی و گردشگری آن نیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد. شهر تاریخی دشت حلقه، قلعه سلیمان بوقه، آبشار لولوم، پارک جنگلی تنگه چهل چای، چراغ تپه، پارک جنگلی باقرآباد، آبشار سرخو، سایت پروازی زنگلاب، موزه مردم شناسی و باستان شناسی مینودشت و… بنابراین با یک برنامه‌ریزی منظم و دقیق می توانید این شهر برای تبلیغات کسب و کار خود در نظر بگیرید.