اجاره بیلبورد تبلیغاتی در ایلام

برای انجام تبلیغات محیطی در ایلام ابتدا باید بازار هدف خود را مشخص کنید تا نتیجه مطلوب از تبلیغات خود داشته باشید. ایلام مرکز استان ایلام است. شهر ایلام در حصاری از کوه‌ها و ارتفاعات جنگلی واقع شده است و آب و هوای معتدل کوهستانی و بهاری دارد. این شهر دارای جمعیت ۱۹۴۰۳۰ نفری و مساحت ۶۷۲۱۲ هکتار است. شهر ایلام در غرب استان قرار گرفته و با شهرستانهای ایوان، سیروان، چرداول، مهران و کشور عراق همسایه است. از شمال به کوه های شنه چیر، از شرق به کوههای شلم و از غرب به کوههای قلاقیدان و نهایتا رشته کوه کبیرکوه در جنوب منتهی می شود.

چرا تبلیغات محیطی در ایلام

با وجود انواع برندهای مختلف در سراسر کشور، برند سازی حساس تر و مهم تر از گذشته به حساب می‌آید. بنابراین برای انجام تبلیغات محیطی در بحث کاری خود باید درست و سنجیده عمل کنید. شما می توانید با یک برنامه ریزی منظم و کارآمد شهر ایلام را برای انجام تبلیغات محیطی خود مدنظر قرار دهید. شهر ایلام به عنوان مرکز سیاسی- اداری استان ایلام از شهرهای توسعه یافته کشور است و به خاطر دارا بودن تفرجگاه های جنگلی و آثار تاریخی و باستانی متعدد از زیباترین شهرهای استان نیز محسوب می‌شود.

اهمیت بیلبورد تبلیغاتی در ایلام

تبلیغات بیلبوردی در ایلام می‌تواند برای کسانی که قصد برند سازی و افزایش فروش محصول و خدمات خود را دارند گزینه مناسبی باشد. جاذبه های گردشگری هر استان و شهری یکی از دلایل مهم و اصلی برای جذب گردشگران و مسافران به آنجا می باشد. شهر ایلام نیز با دارا بودن جاذبه های گردشگری زیبا و چشم‌نواز هر سال مسافران و گردشگران زیادی را از داخل و خارج از شهر جذب خود می کند. از جمله جاذبه‌های گردشگری این شهر می توان به مکان های زیر اشاره کرد.

۰ تنگه رازیانه
۰ سنگ نوشته آشوری
۰ گورستان چنار
۰ تالاب سیاب
۰ غار خفاش
۰ پول عصر ساسانی
۰ شهر باستانی ماداکتو
۰ طاق شیرین و فرهاد
۰ کبیرکوه
۰ دریاچه دوقلو
۰ سد ایلام
۰ منطقه محافظت شده قلاجه
۰ منطقه محافظت شده مانشت
۰ کوه قلاقیران
۰ آتشکده موشکان
۰ پارک جنگلی چغاسبز
۰ منطقه تاریخی گم گم
۰ علی صالح
۰ آتشکده سیاهگل
۰ امامزاده پیرحسین

همچنین این شهر دارای مراکز آموزشی بسیار مهمی میباشد که هر ساله دانشجویان زیادی از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند از جمله مراکز آموزشی این شهر

۰ دانشگاه ایلام
۰ دانشگاه علوم پزشکی ایلام
۰ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام
۰ آموزش عالی باختر ایلام
۰ جامع علمی کاربردی
۰ پیام نور مرکز ایلام
۰ علوم و تحقیقات
۰ دانشگاه فرهنگیان، پردیس امام جعفر صادق ایلام ( زنان) و شهید مدرس ایلام( مردان)

چرا کمپین تبلیغاتی در ایلام

اگر به دنبال تبلیغات محیطی برای برندسازی کسب و کار خود هستید می توانید کمپین تبلیغاتی خود را در شهر ایلام نیز مد نظر قرار دهید. ایلام شهری نفت خیز است و ۴ درصد منابع نفتی کشور را دارا می باشد و دارای گاز بسیاری نیز هست. به طوری که ۱۵ درصد منابع گازی کل کشور در این استان قرار دارد و پالایشگاه گاز هم دارد. در سال ۱۳۸۷ خورشیدی هفت شهرک صنعتی در استان ایلام فعال بود که بیش از ۴۵ واحد تولیدی و صنعتی مختلف در این شهرها فعال و دایر است. در این استان بیشتر فعالیت های اقتصادی بر روی دامداری و کشاورزی متمرکز شده است و زمینه مساعدی برای پرورش زنبورعسل فراهم آمده است. با توجه به گشایش مرز مشترک با عراق در شهرستان مهران افق‌های روشنی برای توسعه تجارت و توریسم بین الملل و ترانزیت کالا و مسافر وجود دارد. از نظر منابع معدنی نیز عمدتاً شامل کانی های غیرفلزی است. استان ایلام از غرب با کشور عراق، از جنوب به استان خوزستان، از شرق با استان لرستان و از شمال با استان کرمانشاه همسایه است و به همراه استان خوزستان دارای طولانی ترین مرز بین المللی با کشور عراق است. با توجه به موقعیت جغرافیایی که ایلام دارد محورهای مختلفی به این استان منتهی می شوند با وجود جاده‌ها و اتوبان‌ها بستر مناسبی برای تبلیغات بیلبوردی فراهم می شود. در همین راستا برای انجام کمپین تبلیغاتی خود در ایلام می‌توانید از یک تیم با سابقه مشاوره گرفت، کارشناسان حرفه ای شرکت بیلبورد شهر با سالها تجربه در این زمینه می‌تواند شما را در این مسیر مشاوره و راهنمایی دهد. تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه تبلیغات محیطی گواه این ادعاست.

جهت دریافت نتیجه مطلوب کمپین، تبلیغاتی و رزرو بیلبورد در ایلام با کارشناسان حرفه ای شرکت بیلبورد شهر در تماس باشید.

آشنایی با شهرهای ایلام و انتخاب آنها برای رزرو و اجاره بیلبورد تبلیغاتی

برای بهتر دیده شدن کسب و کارتان می توانید از بیلبوردهای تبلیغاتی در شهرهای دیگر استان ایلام نیز استفاده کنید و با رزرو بیلبورد در این شهرها به شناخته شدن برند و کسب و کار خود کمک شایانی کنید. سایت بیلبورد شهر در زیر لیستی از شهرهای پرجمعیت استان ایلام را گردآوری کرده، که می توانید برای انجام تبلیغات محیطی و بصری خود آنها را مد نظر قرار دهید تا موثر ترین و کارآمدترین انتخاب را در زمینه تبلیغات خود داشته باشید.


۰ ایلام
۰ دهلران
۰ ایوان
۰ آبدانان
۰ دره شهر
۰ مهران
۰ سرابله
۰ آرکواز
۰ آسمان آباد
۰ چوار
۰ پهله
۰ بدره
۰ شباب
۰ دلگشا
۰ مورموری
۰ زرنه
۰ لدمار
۰ موسیان
۰ میمه
۰ سراب باغ
۰ توحید
۰ صالح آباد
۰ بلاوه
۰ جعفر آباد (ایلام)
۰ ماژین
۰ مهر(ملکشاهی)
۰ چشمه شیرین

تعرفه اجاره بیلبورد در ایلام

تعرفه اجاره بیلبورد در ایلام نیز مانند سایر شهرها و استان ها متاثر از عوامل مختلفی مانند میزان تردد، ابعاد تابلو تبلیغاتی، نوع رسانه تبلیغاتی( استرابرد، بیلبورد، عرشه پل، لایت باکس، استند تبلیغاتی، تلویزیون شهری، بدنه وسایل حمل و نقل عمومی و…)، موقعیت مکانی تابلو تبلیغاتی(اتوبانها، آزادراه ها، بزرگراه ها، سر چهارراه‌ها، پل های عابر پیاده و سواره)، داخل شهر یا خارج از شهر بودن، انتخاب فصل تبلیغات و عوامل تاثیرگذار دیگر متفاوت می‌باشد. بنابراین اجاره بیلبورد تبلیغاتی در شهر ایلام پایه قیمتی یکسانی ندارد و متفاوت می باشد.