اجاره بیلبورد تبلیغاتی در آذربایجان غربی ( ارومیه)

تبلیغات بیلبوردی ارومیه( استان آذربایجان غربی) را می توان بسیار با اهمیت و استراتژی دانست. ارومیه یکی از کلان شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران است. این شهر جمعیتی بالغ بر ۷۳۶۲۲۴ نفری، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقه شمال غرب ایران به شمار می آید. ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین، اولین مدرسه به شیوه نوین، اولین شبکه تلویزیون محلی، نخستین مرکز آموزش پزشکی، اولین نشریه محلی در ایران بوده است. در همین راستا جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در شهر ارومیه لازم است از یک تیم حرفه ای و با سابقه مشاوره گرفت. کارشناسان حرفه ای شرکت بیلبورد شهر با سالها تجربه در این زمینه شما را در راهبرد تبلیغاتی خود، مشاوره و یاری رسانده تا هرچه بیشتر در زمینه تبلیغاتی خود موثر و کارآمد باشید. تبلیغات محیطی ارومیه یکی از اقداماتی است که می‌توانید برای برندهای خود جهت شناخته شدن و آگاهی از برند، اگر به شیوه درست اجرا شود مفید و سودمند باشد.

نقش تبلیغات بیلبوردی در ارومیه

تبلیغات بیلبوردی در ارومیه فرصت مناسبی برای دیده شدن برند و کسب و کار شما به حساب می‌آید. که می توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و سنجیده این شهر را محلی برای انجام تبلیغات خود در نظر بگیرید. از مکان های تفریحی این شهر می توان به دریاچه ارومیه اشاره کرد که بزرگترین دریاچه در خاورمیانه و دومین دریاچه آب شور بر روی کره زمین است. پارک ملی دریاچه ارومیه که در شمال غرب ایران قرار دارد. از لحاظ آموزشی شهر ارومیه اولین شهری است که نخستین مرکز آموزش پزشکی در ایران در این شهر ایجاد شد. همچنین نخستین حوزه علمیه که امروزه به نام حوزه امام خمینی ارومیه شناخته می شود در این شهر ایجاد شد. از جاهای دیدنی این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تیتر


۰ کلیسای ننه مریم
۰ دریاچه مارمیشو
۰ دریاچه دالامپر
۰ ساختمان شهرداری ارومیه
۰ سه گنبد
۰ بازار ارومیه
۰ کلیسای مارسرگیز
۰ مسجد سردار
۰ موزه ارومیه
۰ مسجد جامع ارومیه
۰ غارت ممتمه
۰ یخچال دو قفله ( خانه آبگینه ارومیه)
۰ گوی تپه
۰ کلیسای پطروس پولیش
۰ مدرسه هدایت ارومیه
به همین دلیل هر ساله گردشگران زیادی از داخل و خارج از شهر به این شهر مسافرت می کنند. با توجه به موقعیت های نام برده شده این شهر، اجاره بیلبورد در ارومیه بازتاب خوبی برای کسب و کار شما به وجود می‌آورد. و در نتیجه سرمایه گذاری روی بیلبورد ارومیه، یکی از بهترین اقدامات جهت پیشرفت کسب و کار شما است.

راه های ارتباطی ارومیه و تاثیر در تبلیغات محیطی این شهر

شریان اصلی ارتباط بین دو شهر از طریق راههای ارتباطی آنها میسر می‌شود. که این راه های ارتباطی سبب رونق روز افزون اقتصاد، فرهنگ، داد و ستد کالا، رشد جمعیتی و… شهرها و استان‌ها می‌شود. راه های ارتباطی بین شهرها، فرصت مناسبی را برای انجام تبلیغات بیلبوردی متناسب با کسب و کار ها ایجاد کرده است. که شما می توانید در این مکان ها با اجاره و رزرو تابلوی تبلیغات محیطی به دیده شدن و رشد کسب و کار خود کمک کنید.

تیتر

فرودگاه
شهر ارومیه دارای فرودگاه فعال بین المللی است. پروازهای داخلی بین المللی ارومیه به تهران- رشت- مشهد و شیراز و پروازهای خارجی به عربستان- امارات- ترکیه دایر است.

تیتر

راه آهن
ارومیه دارای شبکه راه آهن سراسری از مراغه- میاندوآب- مهاباد- نقده- ارومیه، به طول ۱۸۴ کیلومتر می باشد.

تیتر

اتوبوس تندرو
به منظور کاهش ترافیک و روان سازی رفت و آمد در معابر عمومی ارومیه شهرداری این شهر، به ایجاد سامانه اتوبوس تندرو در ارومیه مبادرت ورزید. که ۵۴ درصد از جمعیت ارومیه را در روز جابجا می کند.

تیتر

تاکسی
شهر ارومیه دارای بیش از ۷ هزار دستگاه تاکسی است که این تعداد ۳۵ درصد سهم حمل و نقل درون شهری را در ارومیه به عهده دارد.

تیتر

ترمینال
پایانه شبانه روزی شهید کاملی ارومیه با جابجایی روزانه ۱۰ هزار نفر جابجایی مسافرین از دیگر شهرها به ارومیه و بالعکس را انجام میدهد.

خیابان های معروف شهر ارومیه برای رزرو و اجاره بیلبورد تبلیغاتی

در هر شهر و استانی مکان های وجود دارد که تراکم جمعیتی در آن مکان ها نسبت به سایر سطح شهر بیشتر می باشد. و همه روز تعداد بیشتری از جمعیت شهری در حال گذر از آنجا هستند با انتخاب این مکان ها برای رزرو و اجاره بیلبورد تبلیغاتی خود می‌توانید تبلیغات موثر و کارآمدی جهت دیده شدن برند و جذب مخاطبان هدف و ترغیب مشتریان بالقوه کسب و کار خود داشته باشید. شرکت بیلبورد شهر در زیر لیستی از خیابانه،ا بلوار ها و مکان های معروف و پر تردد در شهر ارومیه را تهیه کرده است. که با انتخاب این مکان ها برای تبلیغات خود می‌توانید نتیجه اثربخشی داشته باشید.
خیابان ها
۰ خیام شمالی
۰ خیام جنوبی
۰ امامت
۰ آزادگان
۰ استادان
۰ امام خمینی
۰ شهید امینی
۰ برق
۰ حسنی
۰ بهداری
۰ بوعلی
۰ دانشکده
۰ درستکار
۰ رودکی
۰ سرداران
۰ سعدی
۰ باکری
۰ شورا
۰ شیخ شلتوت
۰ بعثت
۰ طالقانی
۰ عطایی
۰ کاشانی
۰ مدرس
۰ مدنی ۱- ۲- ۳
۰ شهید مطهری
۰ شهید منتظری
۰ مولوی ۱-۲
۰ ورزش
۰ ولیعصر
۰ یوسفی ( مجاهد)

بلوار ها
۰ والفجر
۰ عدالت
۰ رجایی
۰ امام علی
۰ نبوت
۰ فرهنگیان
۰ جام جم
۰ باهنر

شهرهای استان آذربایجان غربی و انتخاب آنها برای انجام تبلیغات بیلبوردی

برای بهتر دیده شدن کسب و کارتان میتوانید از بیلبورد های تبلیغاتی در شهرهای دیگر استان آذربایجان غربی استفاده کنید. و با رزرو بیلبورد در این شهرها به شناخته شدن برند و کسب و کار خود کمک کنید. سایت بیلبورد شهر در زیر لیستی از شهرهای استان آذربایجان غربی را فراهم کرده است که می توانید برای اجاره بیلبورد در این شهر آنها را مد نظر قرار دهید.
۰ ارومیه
۰ خوی
۰ بوکان
۰ مهاباد
۰ میاندوآب
۰ سلماس
۰ پیرانشهر
۰ نقده
۰ تکاب
۰ ماکو
۰ سردشت
۰ شاهین دژ
۰ اشنویه
۰ قره ضیاءالدین
۰ شوط
۰ سیه چشمه
۰ ربط
۰ نوشین شهر
۰ میرآباد
۰ تازه شهر
۰ باروق
۰ پلدشت
۰ بازرگان
۰ چهاربرج
۰ محمدیار
۰ فیرورق

نحوه تبلیغات حرفه ای در ارومیه

از ابتدای شکل گیری تمدن بشر، تبلیغات ریشه در زندگی اجتماعی انسان دارد. تاریخچه تبلیغات از دوران ماقبل تاریخ نوعی از ارتباطات در خصوص وجود و در دسترس بودن اجناس و کالاها وجود داشته است. برخی از تصاویری که بر روی دیواره غار های اولیه نقش بسته است مربوط به سازندگان اشیای ابتدایی می باشد. اما به تدریج به اشتغالزایی تبدیل شده است تبلیغات روح بازرگان است. و واحد بازاریابی هر سازمانی وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای آن، جذب مخاطبان هدف، ترغیب مشتریان بالقوه و… را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات( تلویزیونی، محیطی، بصری، چاپی، آنلاین، اینترنتی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات نیز بر عهده واحد بازرگانی می باشد. تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، کارآمد ترین و ماندگارترین روش در بین رسانه های تبلیغاتی است.

تعرفه اجاره بیلبورد در شهر ارومیه

تعرفه اجاره بیلبورد در شهر ارومیه نیز مانند سایر استان‌ها و شهرهای دیگر تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله میزان تردد، ابعاد تابلوی تبلیغاتی، نوع رسانه تبلیغاتی (تلویزیون شهری، بیلبورد، استرابورد، لایت باکس، استند تبلیغاتی، بدنه وسایل حمل و نقل عمومی و…)، موقعیت مکانی تابلوی تبلیغاتی (بزرگراهها، آزادراه ها، سر چهارراه‌ها، اتوبان ها و…)، فصل انجام تبلیغات محیطی، درون شهری و بیرون از شهر بودن و عوامل تاثیرگذار دیگر متفاوت می‌باشد. بنابراین قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در ارومیه پایه قیمت های یکسانی ندارد. همچنین با برگزاری مزایده ها دوره ای
قیمت این نوع از رسانه های محیطی متغیر می باشد.