اجاره بیلبورد در اصفهان و حومه شهر، تبلیغات محیطی اگر هدفمند باشد میتواند کمک بسزایی در کسب و کار ها داشته باشد.

اجاره بیلبورد در اصفهان

میدانید که اطلاع داشتن از بیلبورد های قابل اکران برای 30 روز آینده تاثیر زیادی در انتخاب مکان مناسب دارد. کاری که ما انجام میدهیم این است که لیست بیلبورد های قابل اکران را بروز و به صورت مجزا در اختیار شما قرار می دهیم. برای اجاره بیلبورد در اصفهان راه حل ما ارزش برسی دارد.

اجاره بیلبورد در اصفهان

تبلیغات محیطی در اصفهان

زمانی که شما کسب و کار تازه خود را شروع کرده یا خدمات و محصولات جدیدی را راه اندازی نموده اید. کارآمد ترین و سریعترین روش برای معرفی آن به عموم مردم و جامعه از طریق تبلیغات می باشد. ما اجاره بیلبورد در اصفهان را یک راه حل میدانیم و دلایل منطقی خود را تا پایان این صفحه با شما در میان میگذاریم.

شهر اصفهان سومین شهر از کلان شهرهای ایران میباشد. که به دلیل موقعیت مناسب گردشگری و ترانزیتی که دارد می‌تواند انتخاب مناسبی برای تبلیغ کسب و کار شما باشد. همه ساله گردشگران و مسافرین زیادی از خارج و داخل شهر به دلیل موقعیت توریستی و جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی که در این استان وجود دارد جذب آن میشوند .انها این شهر را مکانی برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح خود انتخاب می کنند.

همچنین این شهر به دلیل قرار گرفتن در مرکز نقشه ایران موقعیت مناسبی برای تردد و عبور ماشین های ترانزیتی شده است. که همین امر باعث می‌شود که مالکان و رانندگان این خودروها زمانی از سفر خود را جهت رفع خستگی و نفسی تازه در این شهر سپری کنند.

و در صورتی که تبلیغ کسب و کاری مناسب با حرفه آنها باشد جذب آن شده و آن را گزینه مناسبی برای پیشبرد اهداف کاری خود تعیین می‌کنند. این استان همچنین دارای شهرهای زیر مجموعه زیادی می باشد که هر کدام خود به دلیل دارا بودن مکان های تفریحی و گردشگری و همچنین جمعیت زیادی که دارد مسافرین زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. که مکان های مناسبی برای معرفی برند حرفه و کسب و کار شما میتواند باشد از جمله آنها می‌توان به کاشان، خمین شهر، نجف آباد، شاهین شهر، شهرضا، فولاد شهر، مبارکه، فریدون شهر، گلپایگان، فلاورجان، نایین، سمیرم، اردستان و غیره اشاره کرد.

فضاهای بین شهری شامل

پلیس راه ها:

 به دلیل اینکه پلیس راه هر استان و شهری حدودا در ۳-۲ کیلومتری آن واقع است. می تواند مکان مناسبی برای تبلیغ کسب و کارهایی مانند فروشگاه های بزرگ و سراسری، هتل ها و اقامتگاه ها، مکان های تفریحی توریستی گردشگری هر استان و شهری باشد.

اتوبان های بین شهری وعوارضی:

اتوبان های بین شهری راه ارتباطی بین دو شهر می باشد. این فاصله مکانی می تواند گزینه مناسبی برای تبلیغ برند ها و حرفه هایی مانند شرکت های صنعتی، کارخانجات تولیدی، شرکت های انبوه سازی، هتل ها و اقامتگاه های بین شهری و غیره باشد.

پایانه های حمل و نقل عمومی شامل:

ایستگاه اتوبوس شهری:

همه روزه افراد زیادی برای تردد در سطح شهر و رفتن به محل کار خود از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنند. یکی از این خودروهای عمومی اتوبوس های شهری می باشد که جمعیت زیادی را در این مکان به خود اختصاص می‌دهد.

و از آنجایی که اقشار مختلفی از هر گروه سنی و با هر شغل و حرفه ای از این وسایل عمومی استفاده می کنند این مکان می تواند انتخاب مناسبی برای ترویج و ابلاغ کسب و کارهایی مانند رستوران ها، کافه ها، فست فودی ها، آگهی جذب نیرو در شرکت ها و کارخانه ها، کلاس های آموزشی(کنکور، زبان، آموزش فنی و صنعتی، برنامه ریزی)، کلاس های هنری (موسیقی، هنرهای دستی، قالی بافی، نقاشی و…)، مراکز آموزشی ( غیرانتفاعی، خصوصی، تیزهوشان، مهد کودک، پیش دبستانی)، مراکز خرید زنجیره ای، محصولات مربوط به مراکز خرید (شوینده ها، خوراکی ها،بحث پوشاک و …)، آگهی تبلیغات در خصوص فروش ویژه و تخفیفات مربوط به فروشگاه ها و مراکز خرید آن محدوده مکانی و به طور کلی آگهی هایی که مربوط به کسب و کارهای داخل شهر باشند،میباشد.

قطار شهری و راه آهن:

یکی دیگر از راه‌های ارتباطی بین شهرها از طریق قطار می باشد. که به دلیل سرعت زیاد جابجایی و اتلاف زمان کم افراد زیادی از آن برای حمل و نقل بین شهری استفاده می‌کنند. این مکان ها نیز می‌تواند به نوبه ی خود تاثیری بر تبلیغات کسب و کارهایی مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سراسری، مراکز تفریحی و گردشگری شهرهای مبدا و مقصد و همچنین اقامتگاه ها و هتل های بین شهری داشته باشد.

فرودگاه ها:

یکی دیگر از مکان هایی، برای حمل و نقل عمومی و بین المللی محسوب می‌شود. که همه ساله افراد زیادی از آن برای جابجایی استفاده میکنند. فرودگاه ها به دلیل حمل و نقل هوایی بودن می تواند گزینه مناسبی برای مسافرین و گردشگران خارجی باشد. و از آنجایی که خطوط هوایی جزء سریع ترین راه های حمل و نقل بین شهری و کشورهای دیگر محسوب می‌شود بنابراین طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. این مکان به دلیل رفت و آمد مسافرین و سیاستمداران خارجی می تواند مکانی برای ارائه تبلیغات کسب و کارهایی مانند معرفی برند شرکت ها، هتل ها، اقامتگاه ها، مراکز تفریحی، مراکز خرید موجود در خود فرودگاه‌ها، معرفی شرکتها بین المللی برای جذب سرمایه باشد. (شروعی برای جهانی شدن)

می باشد.

جایگاه سوخت سی ان جی (CNG) و پمپ بنزین

از آنجایی که پمپ بنزین ها هم داخل شهری هستند و هم بین شهری می تواند مکان مناسبی برای ارائه آگهی هایی مانند.

پمپ بنزین داخل شهری:

معرفی لوازم جانبی خودرو ها، معرفی برندهای معتبر خودرو، کارواش، انواع لوازم مصرفی خودرو مانند ضد یخ، روغن موتور، باتری خودرو، و غیره و همچنین آگهی های متفرقه دیگر باشد. اگر چنین کسب و کاری دارید اجاره بیلبورد در اصفهان راه حل خوبی به نظر میرسد.

پمپ بنزین بین شهری:

علاوه بر معرفی کسب و کارهای نامبرده شده به دلیل اینکه بیشتر مسافرین از این مکان ها عبور می کنند. می تواند برای برندهایی مانند معرفی هتل ها و اقامتگاه های بین شهری، مکان های تفریحی، مراکز خرید آن شهر استفاده کرد.

مراکز عمومی شامل:

میادین ورزشی:

مکان مناسبی برای تبلیغ کسب و کارهایی مانند برند های پوشاک ورزشی، باشگاه های ورزشی، انواع وسایل ورزشی، معرفی پیست های مناسب با هر فصل و به طور کلی تبلیغات تمام کسب و کارها می‌تواند در این مکان انجام گیرد.

فروشگاه ها و مراکز خرید:

جایگاه مناسب و ایده آلی برای معرفی برندها و محصولات موجود در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد. مانند شوینده ها، خوراکی‌ها، محصولات بهداشتی، بحث پوشاک، کافه ها و رستوران های موجود در آن مکان ها و غیره باشد که می توان بر روی دیوارها، شیشه ها، ورودی و خروجی مراکز خرید، بر روی دسته سبدهای خرید فروشگاه ها، پارکینگ مراکز خرید، داخل ورودی و خروجی آسانسور ها، پله های برقی و غیره نصب گردد.

نمایشگاه ها:

همه ساله در فصول مشخصی از سال کسب و کارها در نمایشگاه ها برای معرفی برند و محصولات خود اقدام می‌کنند. و ابزارها و راههای فروش محصولات خود را به افرادی که به نمایشگاه مراجعه می کنند ارائه می دهند. علاوه بر فضای داخل نمایشگاه فضاهای بیرونی آن دارای بیلبورد هایی می باشد که موقعیت مناسبی را برای معرفی کسب و کار ایجاد کرده است. از جمله آنها می توان به لوازم خانگی( مبلمان، فرش، لوستر، ظروف آشپزخانه)، محصولات کشاورزی، دام و طیور، لوازم گرمایشی و سرمایشی، طلا و زیورآلات، مصالح و ابزار های ساختمانی، نمایشگاه خودروهای داخلی و خارجی، بحث برندینگ طراحی وب سایت، برنامه نویسی، و ابزارهای تبلیغاتی مدرن اشاره نمود.

مجتمع های تفریحی و توریستی:

استان اصفهان به دلیل دارا بودن مکان های تاریخی مانند سی و سه پل، پل خواجو، میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، منارجنبان، چهلستون، جاذبه های گردشگری، مراکز تفریحی و به طور کلی تاریخی بودن این شهر و مشهور بودن آن به اصفهان نصف جهان. همه ساله توریست‌ها، گردشگران و مسافران زیادی را در خود جای می دهد. به همین علت ارگان های خصوصی و دولتی اقدام به ساخت مجتمع های تفریحی و توریستی مناسب با رسم و رسوم هر قوم و نژادی کرده اند. بنابراین اجاره بیلبورد در اصفهان میتواند انتخاب موثر و کارآمدی برای ارائه تبلیغات و حرفه هایی مانند هتل ها و اقامتگاه ها، رستوران ها، کافه ها، شهربازی ها، مراکز تفریحی و سرگرمی باشد.

موقعیت های مکانی مانند خیابان ها پل های عابر پیاده میادین پل های هوایی سواره رو بزرگراه های شهری

این مکان ها به دلیل این که فضاهای داخل شهری محسوب می‌شوند می‌توانند مکان مناسبی برای ابلاغ و ترویج حرفها و معرفی برند هایی مربوط به کسب و کارهای مرتبط با همان فضای شهری باشد. مانند مراکز خرید سراسری و زنجیره‌ای، معرفی برندهای شرکت های تولیدی، محصولات خوراکی، بهداشتی، شوینده، معرفی محصولات خانگی(معرفی برندهای تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، جاروبرقی)، کارخانجات تولیدی(فرش و موکت، سنگ و لوازم ساختمانی)، موسسه های آموزشی و بطور کلی تمام محصولات تولیدی شهر که میخواهند برای معرفی و پیشرفت در حرفه خود معروف و شناخته شده شوند.

انواع تبلیغات در اصفهان

تبلیغات می تواند توجه و نگاه را به پیام کلیدی برند شما جلب کند که گام بعدی عملی کردن استراتژی بازاریابی کسب و کار است. تبلیغات می تواند شما را در معرض دید بیشتری از افراد جامعه قرار دهد. تا به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کند. تبلیغات محیطی و بصری در استان اصفهان به روش‌های متفاوتی قابل اجرا و نصب می باشد که از مهمترین آنها می توان به بیلبورد های تبلیغاتی اشاره کرد. تبلیغات محیطی در استان اصفهان شامل تصاویری هستند که در بهترین نقاط شهر و در بهترین زمان مقابل دید مردم قرار می گیرند این روش تاثیر زیادی بر ذهن مردم و ابزاری در جذب مشتری بالقوه خواهد گذاشت.

مزایای تبلیغات و اجاره بیلبوردی در اصفهان

 • در همه جا قابل نصب و دیده شدن میباشد.
 • اطلاعات کسب و کار به راحتی ثبت میشود.
 • مشتریان از طریق اطلاعات ثبت شده شما را پیدا میکنند.
 • طبقه متوسط و بالا را هدف قرار می‌دهد.
 • بازار بزرگ و متنوعی را هدف قرار می‌دهد.
 • بزرگ و چشم نواز است.
 • از روش های موثر و آگاهانه تبلیغاتی به شمار می آید.
 • مخاطب تضمین شده دارد.
 • افزایش بیشتر و سریع تری در فروش دارد.
 • جذب مخاطبین هدف زیاد.
 • طراحی نامحدود، زیبا و چشم نواز.
 • پراکندگی وجود بیلبورد ها در سطح شهر.
 • حضور زمان طولانی بیلبورد برای مصرف کنندگان سبب شناسایی نام برند تجاری و وفاداری نسبت به آن می شود.
 • با تبلیغات بیلبوردی هدفمند مشتریان را ترغیب می‌کند تا از محصول و خدمات شما استفاده کنند.
 •  
 • تبلیغات بیلبوردی سبب شناسایی و افزایش آگاهی مردم نسبت به ورود یک محصول به بازار می شود.
 • یکی از روش های تبلیغاتی است که از گذشته های قدیم بوده و همواره مورد استفاده قرار می گیرد.
 • به دلیل بازده بالایی که دارد هزینه بازگشت سرمایه از درصد بالایی برخوردار است.
 • جز تبلیغات مزاحم برای افراد ساکن در شهر نیستند.

نکات مهم اجاره بیلبورد در اصفهان

تا به حال برای معرفی و توسعه کسب و کار خود از تبلیغات محیطی استفاده کرده اید؟

آیا می دانید تبلیغات محیطی به چه روش هایی انجام می شود؟

برای داشتن تبلیغات محیطی موثر و کارآمد چه نکاتی را باید رعایت کنید؟

از نکات برجسته و مهم تبلیغات محیطی و بصری کدام مناسب حرفه و کسب و کار شما می باشد؟

و چندین سوال های دیگر که ممکن است در ابتدا و انتخاب تبلیغات محیطی ذهن شما را مشغول خود کرده باشد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با این نکات تا حدودی آشنا کنیم و تجربیات چند ساله شرکت بیلبورد شهر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تا با بهره گیری از آنها بهترین و موثرترین تبلیغات را در زمینه کاری خود داشته باشید و در مدت زمان کوتاهی به بازده و سود بالایی دست یابید.

تبلیغات و اجاره بیلبورد در اصفهان از قدیمی ترین و موثرترین راه‌ها برای معرفی برند و فروش محصولات به حساب می‌آیند. اگرچه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود اینترنت در فضاهای کاری باعث شده بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی و آنلاین محصولات خود را به فروش برسانند. اما تبلیغات محیطی همچنان مورد استقبال کسب و کارها و همچنین مردم هستند و جایگاه خود را در بین ابزارهای تبلیغاتی در مقیاس بزرگ حفظ کرده‌اند. بازاریابی در فضاهای باز، باید به گونه ای باشد که در مدت زمان کوتاه، معرفی برند شما را ارتقا دهد. و محصول شما را به مشتریان معرفی کند. بنابراین توجه به متن کوتاه، محتوای پیام شما، طراحی تبلیغات محیطی شما، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.

مراکز استان که در نزدیکی اصفهان هستند و تاثیر مثبت بر میزان رفت و آمد دارند؟

استان های همجوار اصفهان شهرکرد، خرم آباد، شیراز، یاسوج ، قم را میتوان نام برد.

اگر اهل اصفهان نیستید و قصد دارید در اصفهان بیلبورد اجاره کنید بهتر مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید .

مسیر بین جنوب کشور و شمال کشور بهترین مکان برای برند سازی در سطح ملی میباشد .

اگر اصفهان را در دو سطح طبقه بندی کنید 

 • ورودی های شهر 
 • مرکز شهر

ورودی های شهر از سمت شیراز ابپدا شهر بهارستان و سپس سپاهان شهراست به علت وجود این دو شهر و تردد روزانه انها به اصفهان و وجود مرغ در این مسیر باعث حجم تردد بالا در این مسیر شده است. 

ورودی ذوب اهن به اصفهان به علت قرار گرفتن این مسیر به سمت شهر کرد حجم ترافیک مناسبی دارد. 

مسیر خمینی شهر و نجف اباد به علت شهرهای نزدیک به اصفهان و جود کارگاه ها در این مسیر تبلیغات متناسب یا این کسب و کارها پیشنهاد میشود.

ورودی شاهین شهر که به جاده ساوه و در تهایت تهران ختم میشود بیشترین ورودی و تردد را دارد شاهین شهر افهان خود یکی از شهر های پرجمعیت با فاصله حدود 30 کیلو متری اصفهان قرار دارد

وروردی سمت نایین که با افتتاح کمربندی شرق اصفهان مقدار زیادی از ترافیک اتوبان کاشان را به ان جهت هدایت کرده است. 

جمع بندی از بیشترین تردد به کمترین تردد:

 •  ورودی شیراز به اصفهان
 • ورودی شاهین شهر به اصفهان
 • ورودی زوب اهن به اصفهان
 • ورودی ناین به اصفهان
 • وردی نجف اباد به اصفهان 

لیست کامل بیلبورد های شهر اصفهان

 • بیلبورد مرداویج
 • بیلبورد دروازه شیراز
 • بیلبورد چهار باغ بالا 
 • بیلبورد خیابان توحید
 • بیلبورد خیابابان حکیم نظامی
 • بیلبورد خیابان وحید
 • بیلبورد شهرک ولی عصر
 • بیلبورد شیخ صدوق
 • بیلبورد خیابان ابشار
 •  بیلبورد های خیابان بزرگمهر
 • بیلبورد های خیابان پروین
 • بیلبورد های میدان شهدا 
 • بیلبورد های خیابان کاوه 
 • بیلبورد های ترمینال کاوه
 • بیلبورد های ترمینال صفه
 • بیلبوردهای خیابان زینبیه
 • بیلبورد های سپاهان شهر اصفهان
 • بیلبورد های بهارستان 
 • لیست بیلبورد های کوه صفه اصفهان

رسانه های محیطی

مشاهده مکان دقیقق بیلبورد ها